KONST / Litografier / Färglitografi 8838009
*
nr 883 8009
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi , 2 st, Weisbuch 58x42 resp 42x58
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 mars 2014
kl 20:01:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/3 19:19:50
1
150 kr
24/3 18:48:41
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: claude weisbuch färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28
*
Claude Weisbuch
nr 883 8009
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi , 2 st, Weisbuch 58x42 resp 42x58
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/3 19:19:50 | 1 | 150 kr |
24/3 18:48:41 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: claude weisbuch färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28